فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

تصاوير منتخب
ذکر ایام هفته
تقویم روز
ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﺑﻪ ﻫﺮ ﭘﺮﻧﺪﻩ ﺍﯼ ﺩﺍﻧﻪ ﺍﯼ می دهد، ﺍﻣﺎ ﺁﻥ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺩﺍﺧﻞ ﻻﻧﻪ ﺍﺵ ﻧﻤﯽ ﺍﻧﺪﺍﺯﺩ.

حجت الاسلام والمسلمین دیلم: انتخاب الگوی مناسب، نیاز فطری بشر است

به گزارش روابط عمومی کانون فرهنگی و هنری مسجد جامع گلشن گرگان، بیست و یکمین برنامه شمیم گلشن، با حضور حجت الاسلام و المسلمین نورعلی دیلم با موضوع درس های اجتماعی از زندگی حضرت علی (ع)، بیست و ششم اردیبهشت ماه به صورت زنده از صفحه مسجد جامع گلشن در شبکه مجازی اینستاگرام، پخش شد.
حجت الاسلام والمسلمین دیلم در این برنامه ضمن تشکر از تهیه برنامه شمیم گلشن به عنوان اولین مسجد مجازی در استان گلستان گفت: انتخاب الگوی مناسب برای موفقیت در کارها و زندگی، یکی از نیاز های فطری بشر است.
وی افزود: در این راستا از خداوند متعال برای انتخاب الگوهای مناسب که همیشه و در همه عرصه های زندگی، یاری رسان انسان باشند توصیه هایی کرده است که کامل بودن، زیبا بودن، نافع بودن و مداوم بودن از جمله ویژگی هایی است که قطعا در انتخاب درست الگو، تاثیر دارد.
وی تصریح کرد: الگوهای توصیفی و عملی نیز در میان بانوان و آقایان نیز توسط خداوند ، بارها در آیات قرآن کریم مورد دقت قرار گرفته شده است تا انسان ها با استفاده از این شاخص ها ، بتوانند به صلاح و رستگاری دست یابد.
وی اعلام کرد: حضرت علی (ع) به عنوان شخصیتی است که همه فضایل و مناقب عالی و مترقی را داراست، از سوی خداوند متعال و پیامبر اکرم (ص) به عنوان بهترین الگو برای جهانیان شناخته می شود.
وی اظهار کرد: امیر مومنان علی (ع) در وصیت نامه خود به مباحثی پرداخته که برای زندگی امروز نیز کاربرد دارد، مباحث دین به مردم و گفتن سخن حق در مقابل باطل، ایستادن در مقابل ظالم و مستکبر، نظم درامور و داشتن برنامه در زندگی، در اختیار خانواده، و رفع نیازهای مردم بودن و اصلاح ذات البین و عدالت و… از جمله مواردی است که می توان با توجه به سیره حضرت علی (ع) به آن عمل کرد.
حجت الاسلام والمسلمین دیلم در پایان برای ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات بندگان در ماه مبارک رمضان برای همه آرزوی عاقبت بخیری کرد.
گفتنی است: قرائت قرآن توسط محمد باقر ساور سفلی، قرائت قرآن توسط حافظ کل قرآن محمد رضا میرشکار و مناجات خوانی با نوای امیر مولودی از دیگر برنامه های شب بیست ویکم برنامه شمیم گلشن بود که ساعت ۲۲ به صورت زند ه از صفحه مسجد جامع گلشن گرگان در اینستاگرام پخش شد.
شایان ذکر است: هر شب از مجموعه تفسیر قرآن حضرت آیت الله نورمفیدی که ساعت ۱۷:۵۰ دقیقه از شبکه صدا و سیمای مرکز گلستان پخش می شود، مسابقه ای طراحی می شود، در این خصوص، علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت اطلاع رسانی مسجد جامع گلشن و یا کانال تلگرامی این مسجد مراجعه نمایند، و نیز همه روزه سخنرانی زنده با موضوع رهیافتی بر دعا های قرآنی و پاسخگویی به سوالات شرعی توسط حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی نورمفیدی ساعت ۱۸:۱۰ از طریق پیچ اینستاگرامی، و همچنین برنامه مجازی شمیم گلشن طی شبهای ماه مبارک رمضان از ساعت ۲۲ به صورت زنده در آدرس
@masjed_jame_golshan
در شبکه مجازی اینستاگرام پخش می شود
و نیز بیندگان محترم می توانند برنامه ضبط شده را هر شب در کانال آپارات بعد از اتمام لایو به آدرس https://www.aparat.com/masjed_jame_golshan تماشا نمایند.

امار بازديد
اوقات شرعي