فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

تصاوير منتخب
ذکر ایام هفته
تقویم روز
ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﺑﻪ ﻫﺮ ﭘﺮﻧﺪﻩ ﺍﯼ ﺩﺍﻧﻪ ﺍﯼ می دهد، ﺍﻣﺎ ﺁﻥ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺩﺍﺧﻞ ﻻﻧﻪ ﺍﺵ ﻧﻤﯽ ﺍﻧﺪﺍﺯﺩ.

همزمان با شب شهادت حضرت علی(ع) در برنامه شمیم گلشن بررسی شد: اهمیت شب قدر

ویژه برنامه شمیم گلشن، همزمان با شب شهادت حضرت علی(ع) با حضور حجت الاسلام و المسلمین محمدقاسم لیوانی امام جمعه موقت گرگان با موضوع اهمیت شب قدر، بیست و پنجم اردیبهشت ماه به صورت زنده از صفحه مسجد جامع گلشن در شبکه مجازی اینستاگرام، پخش شد.
امام جمعه موقت گرگان در این برنامه گفت: طبق آیات قرآن کریم، شب قدر، شبی آکنده از سلامتی است که در آن شب، قرآن کریم به عنوان کتاب هدایت کننده و سرنوشت ساز انسان، بر پیامبر اکرم(ص) نازل شد.
حجت الاسلام و المسلمین لیوانی افزود: در شب های قدر که شیاطین و ابلیس به زنجیر کشیده می شوند، از خداوند بخواهیم که ما را در تمام مراحل زندگی و اطاعت از خودش، یاری نماید.
وی تصریح کرد: در آیات قرآن کریم، فضیلت شب قدر بیشتر از هزار ماه، معین شده و خداوند متعال به حضرت محمد (ص) می گوید، تو چه می دانی که شب قدر، چه شبی است؟ این مطالب نشان از عظمت شب قدر دارد.
وی خاطرنشان کرد: کسی که شب قدر را همراه با عبادت به احیا بگذراند، از فضایل آن شب بهره مند، می شود.
وی اظهار کرد: براساس آیات متعدد، نازل شدن قرآن و شب قدر در ماه مبارک رمضان، صورت گرفت اما در مشخص شدن شب قدر، بحث های متعددی مطرح است که اکثر علمای شیعه، شب ۲۳ ماه مبارک رمضان را شب قدر ، می دانند.
حجت الاسلام و المسلمین لیوانی در پایان ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات بندگان در ماه مبارک رمضان تاکید کرد: تلاوت، تدبر و عمل به قرآن کریم، آثار خوبی در زندگی شخصی و اجتماعی انسان ها به ارمغان می آورد با توجه به ماه رمضان می توان از این فرصت هم بهره مند شد.
گفتنی است : اقامه اذان توسط علی یحیایی، قرائت قرآن توسط قاری نوجوان حسین کربلایی پور و مناجات خوانی با نوای حاج حمیدرضا گالشی از دیگر برنامه های شب بیستم شمیم گلشن بود که ساعت ۲۲ به صورت زنده از صفحه مسجد جامع گلشن در اینستاگرام پخش شد.
علاقمندان می توانند این برنامه را در آپارات به نشانی masjed_jame_golshan مشاهده نمایند.
شایان ذکر است: هر شب از مجموعه تفسیر قرآن حضرت آیت الله نورمفیدی که ساعت ۱۷:۵۰ دقیقه از شبکه صدا و سیمای مرکز گلستان پخش می شود، مسابقه ای طراحی می شود، در این خصوص، علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت اطلاع رسانی مسجد جامع گلشن و یا کانال تلگرامی این مسجد مراجعه نمایند، و نیز همه روزه سخنرانی زنده با موضوع رهیافتی بر دعا های قرآنی و پاسخگویی به سوالات شرعی توسط حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی نورمفیدی ساعت ۱۸:۱۰ از طریق پیچ اینستاگرامی، و همچنین برنامه مجازی شمیم گلشن طی شبهای ماه مبارک رمضان از ساعت ۲۲ به صورت زنده در آدرس
@masjed_jame_golshan
در شبکه مجازی اینستاگرام پخش می شود
و نیز بیندگان محترم می توانند برنامه ضبط شده را هر شب در کانال آپارات بعد از اتمام لایو به آدرس https://www.aparat.com/masjed_jame_golshan تماشا نمایند.

امار بازديد
اوقات شرعي