فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

منو
تصاوير
ذکرایام هفته
تقویم روز
ارتباط با ما
ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﺑﻪ ﻫﺮ ﭘﺮﻧﺪﻩ ﺍﯼ ﺩﺍﻧﻪ ﺍﯼ می دهد، ﺍﻣﺎ ﺁﻥ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺩﺍﺧﻞ ﻻﻧﻪ ﺍﺵ ﻧﻤﯽ ﺍﻧﺪﺍﺯﺩ.

آیت الله نورمفیدی:توسعه گلستان دغدغه همگانی شود


نماینده ولی فقیه در استان گلستان گفت: توسعه گلستان باید دغدغه همگانی شده و مسئولان باید دقت کنند به روزمرگی دچار نشوند.
آیت الله سیدکاظم نورمفیدی عصر یکشنبه(۷ شهریور) در چهارمین جلسه شورای اداری و چهاردهمین جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان گلستان، اظهار کرد: همه مسئولان باید دست به دست یکدیگر بدهند و به معاش مردم کمک کنند.
امام جمعه گرگان افزود: همه کسانی که می توانند سرمایه گذاری کنند باید ورود کرده تا بخشی از مشکل بیکاری و اشتغال جوانان و خانواده ها حل شود.
وی با تاکید بر اینکه مجموعه عوامل استان به سمت توسعه گلستان گام بردارند، افزود: باید اقداماتی در استان اتفاق بیفتد که مشکلات و نیازهای دست دوم در استان با کمک خود مردم حل شود.
بیش از حد نباید از دولت انتظار داشت
نماینده ولی فقیه در استان گلستان تصریح کرد: مشکلات کشور ما زیاد است و از دولت نباید بیش از حد انتظار داشت.
وی متذکر شد: هیچ دولتی نمی‎تواند مشکلات جامعه خود را به تنهایی حل کند و باید از دولت به اندازه انتظار داشته باشیم چرا که انتظار معقول باعث می ‎شود که از دولت مأیوس نشویم.
آیت الله نورمفیدی بیان کرد: عقیده دارم ملتی که در عرصه‎های انقلاب اسلامی ایثارگری کرده و برای نهال انقلاب اسلامی خون داده است هیچگاه حاضر نمی ‎شود که به سمت خرید محصولات خارجی برود اما باید کیفیت تولیدات داخل افزایش پیدا کند.
وی یادآور شد: باید تولیدات به گونه‎ای باشد که علاوه بر رقابت با محصولات خارجی بتواند جایگاه خود را در بازارهای داخلی به دست بیاورد.
امام جمعه گرگان همچنین به تعامل مناسب بین مسئولان و مجمع نمایندگان استان گلستان اشاره و تصریح کرد: نمایندگان در مجلس تعامل خوبی با شرایط اقتصادی استان دارند و باید دست به دست یکدیگر بدهند و برای پیشرفت استان گام اساسی بردارند.

امار بازديد
اوقات شرعي