فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

منو
تصاوير
ذکرایام هفته
تقویم روز
ارتباط با ما
ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﺑﻪ ﻫﺮ ﭘﺮﻧﺪﻩ ﺍﯼ ﺩﺍﻧﻪ ﺍﯼ می دهد، ﺍﻣﺎ ﺁﻥ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺩﺍﺧﻞ ﻻﻧﻪ ﺍﺵ ﻧﻤﯽ ﺍﻧﺪﺍﺯﺩ.

داریوش خواجه اولین بار است که در مراسم معنوی اعتکاف شرکت می کند در گفت و گو با خبرنگار کانون فرهنگی هنری مسجد جامع گلشن در ارتباط با چیستی اعتکاف و اینکه بعد از اعتکاف باید چه انتظاری از خودمان داشته باشیم با تبریک ماه مبارک رجب اظهار کرد: خداوند در این ماه، رحمت و عنایت خود را مضاعف‌تر از دیگر ماه‌ها بر بندگانش سرازیر می‌کند. در واقع اعتکاف یک برنامه خود سازی در مدت معین برای انسان است و سنت پیامبر نیز بوده است همه در تلاشند تحولی مثبت در رفتار، افکار و اندیشه خود بوجود بیاورند.    

وی با بیان اینکه اعتکاف از مسائلی است که در دین مبین اسلام بر ما تاکید و توصیه شده، خاطرنشان کرد: اعتکاف یک پیشینه طولانی دارد و در همه ادیان این امر وجود داشته است.

وی افزود: اعتکاف فرصتی را در اختیار شخص معتکف قرار می‌دهد تا به خود و دنیای درون خود رجوع کرده و اعمال و کردار خود را در پیشگاه خدای متعال در حریم امن او بررسی کند.

داریوش خواجه انگیزه ی خود را از شرکت در مراسم اعتکاف تشکر از خداوند و نعمت هایی که به ما داده است و همچنین خودسازی می داند.

IMG_9151

امار بازديد
اوقات شرعي