فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

تصاوير منتخب
ذکر ایام هفته
تقویم روز
ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﺑﻪ ﻫﺮ ﭘﺮﻧﺪﻩ ﺍﯼ ﺩﺍﻧﻪ ﺍﯼ می دهد، ﺍﻣﺎ ﺁﻥ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺩﺍﺧﻞ ﻻﻧﻪ ﺍﺵ ﻧﻤﯽ ﺍﻧﺪﺍﺯﺩ.

یوسف آخوند سخندان: انفاق یعنی مهربانی و انسانیت

به گزارش روابط عمومی کانون فرهنگی و هنری مسجد جامع گلشن گرگان، بیست و پنجمین برنامه شمیم گلشن، یوسف آخوند سخندان از علمای اهل سنت با موضوع انفاق در آیات و روایات، سی اُم اردیبهشت ماه به صورت زنده از صفحه مسجد جامع گلشن در شبکه مجازی اینستاگرام، پخش شد. آخوند سخندان در این برنامه گفت: انفاق به معنی مهربانی و انسانیت است که خداوند آن را در فطرت هر انسانی قرار داده و در آیات متعدد قرآن کریم درباره آن سخن گفته است.
این عالم اهل سنت افزود: با انفاق کردن، نه تنها آن مال و یا خدمت از بین نمی رود بلکه به گفته خداوند، ارزش آن، چند برابر می شود و به عنوان باقیات الصالحات از ما برای آیندگان، یادرگار خواهد ماند.
وی با اشاره به بصیرت افزایی و بینش اسلامی که در سخنان مقام معظم رهبری مورد تاکید قرار دارند، اظهار کرد: اگر مسلمانان، همه مومنان را برادران ایمانی خود بدانند و در مواقع مشکلات به یاری آنان بشتابند، این مصداقی از بصیرت و بینش اسلامی است.
وی تصریح کرد: با طی کردن ماه های رجب و شعبان و خودسازی صورت گرفته در این ماه ها و با توجه به ماه مبارک رمضان، می توانیم موضوع انفاق را در اطعام دهی به دیگران و در مرحله اول همسایگان خود آغاز کنیم.
وی خاطرنشان کرد: ترویج کار خیر در جامعه، ساختن مسجد و اماکن بهداشتی، داشتن محبت و اخلاق، جمع آوری کمک برای نیازمندان و … در کنار بخشیدن اموال از جمله موارد انفاق هستند ‌که خوشبختانه مردم ایران در مواقع ضروری مانند حادثه سیل سال گذشته و بیماری کرونا و… به منصه ظهور رساندند.
گفتنی است که:  اقامه اذان توسط علی یحیایی، قرائت قرآن توسط احمد قاری عاصمی و مناجات خوانی با نوای کربلایی اسماعیل مکاریان از دیگر برنامه های شب بیست و پنجم شمیم گلشن بود که ساعت ۲۲ به صورت زنده از صفحه مسجد جامع گلشن در اینستاگرام پخش شد.
شایان ذکر است: هر شب از مجموعه تفسیر قرآن حضرت آیت الله نورمفیدی که ساعت ۱۷:۵۰ دقیقه از شبکه صدا و سیمای مرکز گلستان پخش می شود، مسابقه ای طراحی می شود، در این خصوص، علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت اطلاع رسانی مسجد جامع گلشن و یا کانال تلگرامی این مسجد مراجعه نمایند، و نیز همه روزه سخنرانی زنده با موضوع رهیافتی بر دعا های قرآنی و پاسخگویی به سوالات شرعی توسط حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی نورمفیدی ساعت ۱۸:۱۰ از طریق پیچ اینستاگرامی، و همچنین برنامه مجازی شمیم گلشن طی شبهای ماه مبارک رمضان از ساعت ۲۲ به صورت زنده در آدرس
@masjed_jame_golshan
در شبکه مجازی اینستاگرام پخش می شود
و نیز بیندگان محترم می توانند برنامه ضبط شده را هر شب در کانال آپارات بعد از اتمام لایو به آدرس https://www.aparat.com/masjed_jame_golshan تماشا نمایند.

امار بازديد
اوقات شرعي